23 квітня 2024

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 23.04.2024 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Вони загинули за Україну: у 15-й гімназії відкрили 5 меморіальних дощок на честь випускників-героїв

П'ять меморіальних дощок на честь військових, які загинули під час повномасштабної війни, відкрили сьогодні у Кривому Розі. Їх встановили на фасаді 15-ї гімназії в Металургійному районі, де навчалися герої.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Об'єднані спільною метою: майже дві сотні криворіжців сьогодні отримали нагороди від Ради оборони міста

Активні волонтери та криворіжці, які допомагають місту відновлюватися після ворожих обстрілів, отримали сьогодні нагороди від Ради оборони міста. Більше про це - за мить.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Безкоштовні проднабори від міста: пакунки отримають майже 25 тисяч криворіжців 20-ти категорій

Учора у Кривому Розі стартувала перша в цьому році хвиля видачі продуктових наборів від міста. Вже за перший день видано понад 4 тисячі сімсот пакунків з продуктами криворіжцям уразливих категорій. Детальніше - у сюжеті Вікторії Добровольської.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Перереєстрація житла не потрібна: коментар фахівця центру адмінпослуг "Віза"

У Кривому Розі діє комплексна система надання адмінпослуг. На сьогодні центр «Віза» надає понад 600 видів послуг. Одна з яких, а саме реєстрація нерухомості у державному реєстрі, за останній місяць сягнула 90% звернень громадян. Все через інформацію, яка з’явилася нещодавно у деяких медіа. Мовляв, криворіжці, які набули права власності на житло ще у 20-му столітті, мають пройти електронну реєстрацію нерухомості. Інакше можна втратити своє житло. У центрі «Віза» вкотре спростовували цю заяву.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
За здоровий спосіб життя: у Кривому Розі влаштували масовий забіг у рамках проєкту "Активні парки"

У рамках президентської програми "Активні парки" у Кривому Розі влаштували масовий забіг на різні дистанції. Головна мета проєкту - популяризація здорового способу життя. Подробиці - у сюжеті Михайла Бистрова.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Авторалі у Чехії

У Чехії пройшло авторалі "Ralli Prague Revival" (Ралі Прага Рівайвл). На старт вийшли двісті історичних автомобілів з усієї Європи. Два екіпажі - чоловічий та жіночий - представляли Україну. На унікальному «Запорожці», створеному спеціально для таких змагань, були відомі гонщиці Рената Вільчинскайте та Вікторія Башликова. Готував спортсменок до ралі відомий криворізький автогонщик та каскадер Віталій Бондар. Він по праву розділив з ними бронзову нагороду.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Крокуємо без обмежень: криворіжці повернулися з перемогами з чемпіонату зі скандинавської ходьби для людей з порушеннями зору

Криворіжці повернулися з перемогами з першого Всеукраїнського чемпіонату зі скандинавської ходьби для людей з порушенням зору. Змагання "Крокуємо без обмежень!" зібрали у селі Поляна на Закарпатті учасників з Києва, Харкова, Кривого Рогу Львова, Одеси та Дніпра.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Якої погоди чекати на цьому тижні

На найближчі дні синоптики прогнозують хмарну погоду і короткочасні дощі. Температура повітря буде доволі комфортною, як для цієї пори року. Наразі вона - у межах кліматичної норми, на відміну від кінця березня - початку квітня, коли в Україні було аномально тепло. Якою буде погода до кінця цього тижня - про це далі детальніше.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 23 квітня

Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 23 квітня. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У Кривому Розі завтра синоптики прогнозують штормовий вітер

У Кривому Розі в середу  прогнозують сильний вітер з поривами до 15-20 м/с.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки