30 квітня 2024

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 30.04.2024 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Головне про вакцинацію КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "10 хвилин"
Довго вважався зниклим безвісти: сьогодні в місті провели в останню путь бійця Михайла Подповідного

Герої не вмирають. Кривий Ріг попрощався із вірним захисником України — водієм-механіком 118-ї окремої механізованої бригади Михайлом Подповідним.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
На честь героїв-захисників: пам'ять п'ятьох випускників гімназії №32 вшанували в Покровському районі

П'ять меморіальних дощок на честь випускників-героїв відкрили сьогодні у гімназії №32 в Покровському районі. З меморіального заходу - репортаж Валерія Кожухаря.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Свято прикордонників: у місті вручили нагороди бійцям та ветеранам прикордонної служби

Першими зустріли ворога на початку війни та продовжують стримувати агресора. Сьогодні в Україні відзначають День прикордонника. З нагоди професійного свята криворізьких військовослужбовців та ветеранів прикордонних військ нагородили у мерії.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У співпраці з міжнародними організаціями: у Кривому Розі вже працюють 17 діджитал-центрів

У співпраці з міжнародними організаціями в місті вже відкрито 17 діджитал-центрів у закладах освіти. У місті в партнерстві з UNICEF до середини травня заплановано відкрити 6 навчальних Центрів. Перший з них сьогодні приймав дітей у 130-й гімназії.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Спортсмени - військовим: міська федерація самбо зібрала кошти для штурмового батальйону "Арей"

Допомога захисникам. Криворізька міська федерація самбо закрила збір, який проводила для допомоги окремому штурмовому батальйону "Арей". 100 тисяч гривень спрямують на закупівлю комплектуючих для виробництва ударних дронів, які так необхідні на передовій.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Креативні індустрії - поряд: у Центральній бібліотеці запрацювала сучасна студія звукозапису

Мультифункціональна студія звукозапису «Контента» запрацювала на базі Центральної дитячої бібліотеки, на проспекті Поштовому . Це новий проєкт міської влади та громадської організації "Культурна платформа Закарпаття", що втілюється за підтримки ЮНІСЕФ. Про можливості "Контенти" для культурного та цифрового розвитку дітей і молоді Кривого Рогу дізнавалась Тетяна Васильєва.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Великодній майстер-клас: у центрі "ЯМаріуполь" діти прикрашали паски

У центрі "ЯМаріуполь" сьогодні було гамірно - малеча з родин переселенців прикрашала паски до Великодня. Як дорослі в Центрі підтримки створювали настрій для дітей - знає Анна Ніколаєнко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Фінальні змагання міського туру: всеукраїнські шкільні ліги об'єднали в спортивному суперництві криворізьких дітей

У Кривому Розі добігають завершення змагання "Пліч о пліч" всеукраїнські шкільні ліги". Цей проєкт започаткований президентом України. Він об'єднав і криворізьких дітей. Сьогодні були фінальні змагання з чирлідингу. Подробиці у нашому сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 30 квітня

Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 30 квітня. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
За допомогою UNICEF, у Кривому Розі відкрили 17 навчальних Digital центрів

У співпраці з міжнародними організаціями, у Кривому Розі відкрили вже 17 навчальних Digital центрів у закладах середньої та позашкільної освіти. У партнерстві міської влади та UNICEF заплановано до середини травня відкрити 6 навчальних центрів.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки