12 квітня 2024

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 12.04.2024 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Провели в останню путь: у Сумській області загинув кмандир зенітно-кулеметного відділення 129-ої бригади Ігор Пиріг

Сьогодні Кривий Ріг попрощався з захисником України – Ігорем Пирогом. Командир зенітно-кулеметного відділення 129-ї бригади бив ворога на найгарячіших напрямках. 29 березня у Сумській області життя бійця обірвалося.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У пам'ять про спортсмена і героя: у ліцеї №81 відкрили меморіальну дошку Єгору Біркуну

Сьогодні у Криворізькому ліцеї номер 81 відкрили меморіальну дошку колишньому випускникові, талановитому спортсмену Єгору Біркуну. Він загинув у березні 2022 року, захищаючи Маріуполь.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Підтримка для постраждалих: на мікрорайоні Східний продовжує роботу штаб допомоги та мобільна Віза

У Довгинцівському районі триває робота Пункту допомоги мешканцям квартир, що були пошкоджені через вибух у будинку на першому Східному. Люди звертаються до фахівців, аби відновити документи та подати заяви на отримання першочергових виплат з міського бюджету. Більше знає Анна Ніколаєнко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Мистецтво нескорених: у Кривому Розі відкрили артпростір для військовослужбовців та їхніх родин

Артпростір «Мистецтво нескорених» для військовослужбовців та їхніх сімей відкрили у Кривому Розі. Перші заняття бачила наша знімальна група.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Міжнародне співробітництво: підтримка закладів освіти за проєктом співпраці з Герцогством Люксембург

Днями відбулася презентація міжнародного проєкту підтримки нашого міста та Криворізького району коштом Великого Герцогства Люксембург. Проєкт передбачає декілька стратегічних напрямків. Один з них - покращення якості освіти. Йдеться про зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, реалізацію адаптивних програм навчання, перекваліфікацію військових та людей з інвалідністю.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Діти малюють Люксембург: іноземна делегація відвідала арт-простір "Штольня"

Делегація з Люксембурга відвідала арт-простір «Штольня». Незвичний мистецький центр працює у палаці культури «Карачуни». Далі - детальніше.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Зелені легені: у гімназії №58 започаткували екологічну акцію

З початку квітня у 58-й гімназії впроваджують екологічний проект "Зелені легені". На території навчального закладу висаджують молоді дерева. Тут вже радують око більше пів сотні туй. Михайло Бистров бачив, як проходить зелена акція.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Конкурс молодих учених: криворожанка Яна Приступа бере участь у номінації "Науковий Facebook блогер"

Криворожанка Яна Приступа бере участь у конкурсі «Молодий учений року». Його щорічно проводить Рада молодих учених при Міністерстві освіти України для заохочення молоді до наукових розробок. Тетяна Васильєва зустрілась з конкурсанткою.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Золото світового чемпіонату: кубок світу завоювала криворізька самбістка Валерія Захаревич

Золото Кубка світу з боротьби самбо серед чоловіків та жінок привезла до Кривого Рогу вихованка ДЮСШ №7 Валерія Захаревич. У дебютному для себе бойовому розділі програми світової першості спортсменка дійшла до фіналу, де не мала особливих проблем з представницею Румунії. Іван Проводов розкаже більше про перемогу землячки.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Спорт і благодійність: показові тренування з тхеквондо провели вихованці ДЮСШ №2

У межах міського марафону "Єднаймося заради перемоги КР 2.0" вихованці другої дитячо-юнацької школи провели благодійний захід. Демонстрували свою майстерність з тхеквондо на відкритому тренуванні. Кожен бажаючий мав можливість задонатити для наших захисників.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Центр розвитку творчості: мистецька студія для дорослих і дітей

У Кривому Розі відкрили центр розвитку творчості для дорослих та дітей. Її творці обіцяють комфортні та безпечні умови для навчання і творчу атмосферу. З деталями - Аліна Чистосердова.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки