08 квітня 2024

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 08.04.2024 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Випускники-герої: на фасаді 23-ї гімназії сьогодні відкрили п'ять меморіальних дощок

На фасаді 23 гімназії сьогодні відкрили одразу п'ять меморіальних дощок. Так вшанували пам'ять випускників закладу, які загинули за Україну. Це Денис Аністрат, Володимир Бруснік, Олексій Волкобой, Віталій Смородін та Олег Яцишин.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Змагання сильних духом: криворізькі інвіктуси та бійці 17-ої танкової завоювали найбільше медалей турніру "Кубок Серцевіра"

Тріумфальний вояж до Чернігова. Криворізькі інвіктуси та команда 17-ї танкової бригади здобули найбільше медалей на представницькому турнірі з адаптивних видів спорту "Кубок Серцевіра". Як проходили всеукраїнські змагання, бачила наша знімальна група.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Кавуємо грамотно: лате КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "МОВИМО"
Для розвитку бізнесу: криворізькі підприємці - активні учасники грантових програм

З початку року понад сто суб’єктів господарювання міста подали заявки на отримання грантових коштів за державною програмою єРобота. 78 вже мають підтвердження про фінансову підтримку. Очікуваний обсяг фінансування - майже 19 мільйонів гривень. Ще 11 підприємців отримали грантові кошти від міжнародних донорів, а це понад три мільйони гривень. Перемога у грантових програмах дозволить додатково створити 140 нових робочих місць.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Кліщі атакують: у Кривому Розі зареєстровано два випадки хвороби Лайма

У Кривому Розі вже з лютого лікарі фіксують укуси кліщів. Цьогоріч вже зареєстровано два випадки хвороби Лайма. Хто у зоні ризику, та як уникнути контактів з маленькими паразитами, дізнавався Михайло Бистров.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Зайнялася квартира на вулиці Едуарда Фукса: люди вціліли, коти задихнулися у диму

У Покровському районі на вулиці Едуарда Фукса близько опівдня сталася пожежа. Горіла квартира на четвертому поверсі будинку.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Чверть століття на сцені: міський духовий оркестр відзначає 25-річний ювілей

Ювілей музичного колективу відзначили у Кривому Розі. Вже 25 років. як міські заходи не обходяться без гри талановитих музикантів муніципального духового оркестру. Своє свято, як усі люди мистецтва, учасники колективу відзначили в роботі.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Дітям - про мінну безпеку: у просторі, дружньому до дітей, провели пізнавальний захід

Доступно про мінну безпеку. У просторі, дружньому до дитини, провели пізнавальний захід. В ігровій формі пояснювали дітям правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Представлять місто на міжнародному конкурсі: вихованці ДМШ №4 вирушили до Латвії

Юні музиканти четвертої музичної школи вирушили до Латвії. У Даугавпілсі проходитиме Міжнародний конкурс солістів-акордеоністів. Щорічний творчий форум збере понад сотню учасників.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У Кривому Розі виступив метр вітчизняного андеграунду Лесь Подерв'янський

У суботу Кривий Ріг зустрічав метра українського мистецького андеграунду - Леся Подерв’янського. У Палаці культури «Мистецький» відомий художник, письменник, драматург представив свої відомі п’єси, на яких зростало чимало поколінь, та нові оповідання, яких ще немає у жодній збірці. Твори Леся Подерв’янського знайшли в нашому місті чимало прихильників.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Чемпіонат з пауерліфтингу - у Кривому Розі: на змагання приїхали понад сто учасників з п'яти регіонів України

Учасники чемпіонату України з пауерліфтингу та жиму лежачи, який традиційно проходить у Кривому Розі, приєдналися до міського марафону «7 тижнів, 7 районів, 7 пікапів». Детальніше про змагання розкаже Аліна Чистосердова.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки