10 квітня 2024

Співпраця з міжнародними партнерами: презентовано проєкт підтримки Кривого Рогу коштом Великого Герцогства Люксембург

Сьогодні відбулася презентація міжнародного проєкту підтримки Кривого Рогу та Криворізького району коштом Великого Герцогства Люксембург. Проєкт розрахований на 5 років, загальний обсяг фінансування - близько двох мільярдів гривень. З подробицями - Ігор Кононенко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Екстрене гальмування і велосипедист під колесами: дві ранкові пригоди на криворізьких дорогах

Сьогодні вранці у місті сталися дві дорожньо транспортні пригоди. Внаслідок аварії на вулиці Вільної Ічкерії постраждали троє жінок. На проспекті Центральний під колесами опинився літній велосипедист. З місця пригод - Михайло Бистров.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Допомога для центрів реабілітації: міжнародна неурядова організація Save the Children підтримує дітей уразливих катогорій

Міжнародна неурядова організація Save the Children за підтримки Євросоюзу передала гуманітарну допомогу двом криворізьким Центрам соціально-психологічної реабілітації дітей. Представники організації запевнили, що у такий важкий для України час співпраця з інституціями міста триватиме. Детальніше - Тетяна Васильєва.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Родина для дитини: близько трьохсот дітей у Кривому Розі потребують влаштування у родини

У Кривому Розі на обліку служби у справах дітей перебувають понад півітори тисячі дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. 80 відсотків з них виховуються у прийомних родинах та дитбудинках сімейного типу. Та майже 300 дітей знаходяться під опікою держави. Як знайти їм родини та відповідальних батьків-вихователів - це питання обговорювали учасники засідання міської координаційної ради. Розповідає Валерій Кожухар.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 10.04.2024 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Кращі за професією: спеціалісти Метінвесту - лідери конкурсу профмайстерності

Працівники криворізьких підприємств та студенти професійно-технічних закладів взяли участь в електротехнічному марафоні. У професійному змаганні першість вибороли фахівці Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату групи Метінвест. З переможцями спілкувалася Анна Ніколаєнко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У скарбничку благодійного марафону: родинне свято у Покровському районі

Перший із семи пікапів для штурмового батальйону "Арей" вже прибув до Кривого Рогу. Про це повідомили у міській асоціації "АРТ-культура", яка виступила організатором благодійного марафону "Єднаймося заради перемоги КР". На родинному благотижні у Покровському районі була наша знімальна група.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Твій Пух 2.0: казка на сцені театру "Академія руху"

Криворізький театр музично-пластичних мистецтв "Академія руху" запросив дітей переселенців з Херсонщини на музичну казку "Твій Пух 2.0". Про оригінальне бачення твору Алана Мілна «Вінні Пух і всі, всі, всі» - у нашому сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Крок за кроком - до перемоги: у Кривому Розі відбувся відкритий чемпіонат міста зі скандинавської ходьби

70 спортсменів-любителів зібрав відкритий чемпіонат міста зі скандинавської ходьби. На «Переможну весну» запросили як місцевих «скандинавів», так і спортсменів з інших міст. Вік учасників - від 13 до 85 років. Мали змагання й інклюзивну складову, Вікторія Добровольська розкаже більше про це.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 10 квітня

 Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 10 квітня.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Криворізьким танкістам та гвардійцям від міста передали 11 сучасних квадроциклів 

11 сучасних квадроциклів від Кривого Рогу передали нашим військовим. 5 квадроциклів AODES 650 MAX PRO та 6 квадроциклів AODES 1000 TROPHY MAX PRO EPS придбали для 17-ї окремої танкової Криворізької бригади та 13-ї бригади оперативного призначення «Хартія» Нацгвардії.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки