18 квітня 2024

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 18.04.2024 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Черевний тиф КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Health – гід"
Дачний сезон відкрито: граблі КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "МОВИМО"
У небесному війську: у гімназії №85 відкрили меморіальну дошку на честь захисника України Вячеслава Черепенка

Сьогодні у 85-й гімназії відкрили вже сьому меморіальну дошку на честь випускника-героя. Вшанували пам'ять загиблого під Макіївкою на Луганщині Вячеслава Черепенка. Про нього розкаже Надія Шевченко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Знання - без пробілів: у Кривому Розі працюють 27 центрів подолання освітніх втрат

Ковід, війна, навчання на дистанції. У таких умовах багато українських дітей як слід не опановують шкільну програму. Аби дати школярам змогу надолужити згаяне, у нашому місті відкрили 27 центрів подолання освітніх втрат. Допомогли реалізувати проєкт міжнародні партнери. Вікторія Добровольська розкаже про це.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Грантова підтримка бізнесу: Business day у Покровському районі

Понад 91 мільйон гривень залучено у Кривому Розі на реалізацію грантових програм підтримки та розвитку підприємництва. Завдяки грантам за два роки у місті створено понад пів тисячі нових робочих місць. Іван Проводов продовжить тему.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Розумний підхід до зменшення популяції: у Кривому Розі розпочалась масштабна акція зі стерилізації безпритульних тварин

Сьогодні у Кривому Розі розпочалась акція зі стерилізації безпритульних тварин. Її виконує команда ветеринарів, об'єднаних місією благодійної організації "12 вартових" за фінансової підтримки фонду Happy Paw. Мета проєкту - взяти під контроль популяцію 70% чотирилапих безхатьків у нашому місті. Розповідає Тетяна Васильєва.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Виставка Миколи Раджабова: скульптуру і картини художника експонує музей Григорія Синиці

Роботи криворізького художника Миколи Раджабова експонує нині музей-квартира Григорія Синиці. Це дерев'яні скульптури, живопис та графіка. Цьогоріч Миколі Раджабову мало б виповнитися сімдесят років. Про виставку розкаже Ігор Кононенко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Життя з "Кривбасом": на святкову зустріч запросили ветеранів криворізького футболу

У пресцентрі "Кривбасу" провели захід, присвячений шістдесят п'ятій річниці заснування футбольного клубу. Запросили легенд криворізького футболу - тих, хто у різні часи захищав честь "Кривбасу" на національній та європейській аренах. На зустрічі з ветеранами згадували знакові матчі та обговорювали плани на майбутнє.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Дитячий футбольний турнір

Ювілею футбольного клубу "Кривбас" присвятили традиційні змагання з міні-футболу серед дитячих команд. Протягом чотирьох днів першість виборюватимуть криворіжці та гості міста. Переможця визначить фінальний матч, який відбудеться цієї неділі.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Національні змагання: 9 медалей вибороли представники міської федерації традиційного карате FSKA на чемпіонаті України

Представники міської федерації традиційного карате FSKA тріумфально виступили на 21 чемпіонаті України з Фунакоші Шотокан Карате. Національні змагання проходили у Черкасах, учасниками стали найкращі спортсмени із 10 областей України. Цей чемпіонат став кваліфікаційним етапом перед чемпіонатом світу, який відбудеться в Індії вже у листопаді. З призерами поспілкувався Іван Проводов.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 18 квітня

Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 18 квітня. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки